Polska, 500 złotych, 1983

Monety polskie, próby PRL, Niemcy i Rosja
Polska, 500 złotych, 1983

Polska, 500 złotych, 1983

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 04-06-2015 21:39:35
115419
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, 500 złotych, 1983, Warszawa, XIV Zimowe Igrzyska Olimpijskie Sarajewo 1984 - PRÓBA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, moneta w oryginalnym czerwonym pudełku, stempel lustrzany, patyna
Literatura: Parchimowicz P459.a

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 211

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  85 zł
4)  65 zł