Polska, 10 groszy, 1835

Monety polskie, próby PRL, Niemcy i Rosja
Polska, 10 groszy, 1835

Polska, 10 groszy, 1835

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 04-06-2015 20:51:40
115287
Opis: Polska - Wolne Miasto Kraków 1835, 10 groszy, 1835, Wiedeń
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 2, Plage 295

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 928

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  490 zł
4)  300 zł
5)  290 zł
6)  270 zł
7)  220 zł