Polska, 100 złotych, 1977

Monety polskie, próby PRL, Niemcy i Rosja
Polska, 100 złotych, 1977

Polska, 100 złotych, 1977

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 04-06-2015 21:25:25
115392
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, 100 złotych, 1977, Warszawa, Władysław Reymont - PRÓBA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, moneta w oryginalnym czerwonym pudełku, stempel lustrzany, patyna
Literatura: Parchimowicz P372.a

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 167

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  130 zł
4)  90 zł
5)  85 zł
6)  75 zł