Polska, 100 złotych, 1977

Monety polskie, próby PRL, Niemcy i Rosja
Polska, 100 złotych, 1977

Polska, 100 złotych, 1977

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 04-06-2015 21:24:10
115389
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, 100 złotych, 1977, Warszawa, Hernyk Sienkiewicz - PRÓBA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, moneta w oryginalnym czerwonym pudełku, stempel lustrzany, patyna
Literatura: Parchimowicz P369.a

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 188

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  85 zł
4)  75 zł
5)  70 zł
6)  60 zł