Polska, 1/12 talara, 1763 F.W.ô.F.

Monety polskie, próby PRL, Niemcy i Rosja

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 04-06-2015 20:47:30
115473
Opis: Polska - Fryderyk Krystian 1763, 1/12 talara, 1763 F.W.ô.F., Drezno
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Gum.H. 2306, H-Cz. 4744, Merseb. 1894, Buck 2aa

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 179

1)  90 zł