Polska, trojak, 1597

Monety polskie, próby PRL, Niemcy i Rosja
Polska, trojak, 1597

Polska, trojak, 1597

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 04-06-2015 20:39:35
115274
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1597, Wschowa, odmiana z szerszą głową króla i wachlarzowatą kryzą, na awersie SIGI 3
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: lekko niedobity
Literatura: Iger W.97.2.c (w następnym wydaniu katalogu)

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 198

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  90 zł