Polska, trojak, 1597

Monety polskie, próby PRL, Niemcy i Rosja
Polska, trojak, 1597

Polska, trojak, 1597

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 04-06-2015 20:38:20
115273
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1597, Poznań, nienotowany wariant z odwróconą o 180 stopni cyfrą daty 7
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger P.97.4.- (podobny do P.97.4.b)

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 201

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  90 zł