Zakon Krzyżacki, grosz

Monety polskie, próby PRL, Niemcy i Rosja
Zakon Krzyżacki, grosz

Zakon Krzyżacki, grosz

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 04-06-2015 20:31:15
115271
Opis: Zakon Krzyżacki - Fryderyk Saski 1498-1510, grosz, Aw: Tarcza wielkiego mistrza, nad nią tarcza saska i napis MAGI-STER-FRID-IKVS, Rw: Tarcza zakonna i napis MONE-TA DN-ORVM-PRVS
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: lekko gięty, patyna, rzadki
Literatura: Neumann 33

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 436

1)  600 zł
2)  580 zł
3)  560 zł
4)  420 zł