Niemcy, talar, 1788 I.E.C.

Niemcy, talar, 1788 I.E.C.

Niemcy, talar, 1788 I.E.C.

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 28-05-2015 22:29:10
115533
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Fryderyk August III 1763-1806, talar, 1788 I.E.C., Drezno
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: lekko justowany na rewersie, patyna
Literatura: Dav. 2695, Shnee 1079

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 315

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  290 zł
4)  270 zł
5)  240 zł
6)  150 zł