Polska, połuszka, 1861 BM

Polska, połuszka, 1861 BM

Polska, połuszka, 1861 BM

Cena wylicytowana: 3 100 zł
Aukcja zakończyła się 28-05-2015 22:20:50
115461
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Aleksander II 1855-1881, połuszka, 1861 BM, Warszawa, odmiana z kropką po dacie
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, piękna i rzadka
Literatura: Plage 537, Bitkin 497 (R)

Cena końcowa: 3 100 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 2742

1)  3 100 zł
2)  3 000 zł
3)  1 750 zł
4)  1 700 zł
5)  1 450 zł
6)  1 200 zł
7)  1 150 zł
8)  740 zł
9)  560 zł
10)  520 zł
11)  520 zł
12)  320 zł