Niemcy, szeląg, 1553

Rozpoczęcie: 18-05-2015 18:00
Zakończenie: 28-05-2015 22:26:40
Niemcy, szeląg, 1553

Niemcy, szeląg, 1553

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 28-05-2015 22:26:40
115608
Opis: Niemcy - Hamburg- miasto, szeląg, 1553, Hamburg, Aw: Herb miasta, MONE NOVA HAMBVRGENS, Rw: Orzeł w tarczy na krzyżu, CRVX CHRIS GLORIA NO
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 1.75 g, ciemna patyna, wyłuszczenia srebra
Literatura: Gaed. 937

Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 155