Polska, 20 kopiejek = 40 groszy, 1850 MW

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 28-05-2015 22:17:55
115454
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 20 kopiejek = 40 groszy, 1850 MW, Warszawa, odmiana z jagódką i żołędziem po bokach podwójnej wstęgi
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rysy w tle na awersie
Literatura: Plage 396, Bitkin 1263

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 341

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  360 zł
4)  330 zł
5)  320 zł
6)  300 zł
7)  290 zł
8)  240 zł
9)  165 zł
10)  155 zł