Mołdawia, półgrosz jednostronny

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 28-05-2015 21:50:00
115262
Opis: Mołdawia - Aleksander I Dobry 1400-1432, półgrosz jednostronny, Aw: Tarcza herbowa z pasami i siedmioma liliami, u góry rozetka, z lewej litera Я, Rw: Wklęsły obraz awersu
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: 0.53 g, ciemna patyna
Literatura: MBR 383-388

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 377

1)  44 zł
2)  42 zł
3)  36 zł