Rosja, rubel, 1830 СПБ НГ
Banknoty z kolekcji Lucow, monety starej polski i Rosja
Rosja, rubel, 1830 СПБ НГ
Cena wylicytowana: 250 zł
87380
Opis: |
Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1830 СПБ НГ, Petersburg |
Stan zachowania: |
III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna |
Bitkin 108, Adrianov 1830a |
Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 282
1) 250 zł
2) 240 zł
3) 160 zł
4) 150 zł
5) 120 zł
min |