Polska, czworak, 1565
Banknoty z kolekcji Lucow, monety starej polski i Rosja
Polska, czworak, 1565
Cena wylicytowana: 1 150 zł
114668
Opis: |
Polska - Zygmunt II August 1545-1572, czworak, 1565, Wilno, końcówki napisów L/LITV, duże cyfry daty |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna |
Ivanauskas 10SA7-2 R |
Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 1146
1) 1 150 zł
2) 1 100 zł
3) 920 zł
4) 880 zł
5) 860 zł
6) 640 zł
7) 620 zł
8) 540 zł
9) 370 zł
10) 290 zł
11) 260 zł
min |