Polska, czworak, 1565

Banknoty z kolekcji Lucow, monety starej polski i Rosja
Polska, czworak, 1565

Polska, czworak, 1565

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 14-05-2015 21:49:35
114668
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572, czworak, 1565, Wilno, końcówki napisów L/LITV, duże cyfry daty
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Ivanauskas 10SA7-2 R

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 1146

1)  1 150 zł
2)  1 100 zł
3)  920 zł
4)  880 zł
5)  860 zł
6)  640 zł
7)  620 zł
8)  540 zł
9)  370 zł
10)  290 zł
11)  260 zł