Rosja, rubel, 1814 СПБ МФ
Banknoty z kolekcji Lucow, monety starej polski i Rosja
Rosja, rubel, 1814 СПБ МФ
Cena wylicytowana: 130 zł
87379
Opis: |
Rosja - Aleksander I 1801-1825, rubel, 1814 СПБ МФ, Petersburg |
Stan zachowania: |
III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna |
Bitkin 109 |
Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 388
1) 130 zł
2) 125 zł
3) 110 zł
min |