Księstwo Kurlandii, szeląg, 1762
Zakończenie: 14-05-2015 22:13:20
114660
Opis: | Księstwo Kurlandii - Karol Krystian Saski 1758-1763, szeląg, 1762, Mitawa |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | Neumann 323 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 327