Polska, grosz, 1624
Banknoty z kolekcji Lucow, monety starej polski i Rosja
Polska, grosz, 1624
Cena wylicytowana: 30 zł
114675
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, grosz, 1624, Gdańsk |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna |
CNG 150.I.a |
Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 152
1) 30 zł
min |