Śląsk, halerz, XV w.
Banknoty z kolekcji Lucow, monety starej polski i Rosja
Śląsk, halerz, XV w.
Cena wylicytowana: 300 zł
114568
Opis: |
Śląsk - Księstwo Raciborskie - Mikołaj VI i Wacław III 1428-1456, halerz, XV w., Aw: W obwódce hełm rycerski z podkową na górze w prawo, Rw: W obwódce orzeł na wprost z głową w lewo |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro, rzadki |
Fbg 522, Kop. 8687, BRP GŚl 61 |
Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 260
1) 300 zł
2) 290 zł
3) 280 zł
4) 240 zł
5) 220 zł
min |