Śląsk, halerz brakteatowy, XV w.
Banknoty z kolekcji Lucow, monety starej polski i Rosja
Cena wylicytowana: 240 zł
114577
Opis: |
Śląsk - Księstwo Legnicko-Brzeskie - Elżbieta Brandenburska 1436-1442 ?, halerz brakteatowy, XV w., Litera T |
Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro |
Fbg 487, Kop. 8748, BRP Gromnik 2 |
Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 312
1) 240 zł
2) 230 zł
3) 220 zł
4) 165 zł
5) 160 zł
6) 155 zł
7) 145 zł
8) 115 zł
min |