Śląsk, halerz brakteatowy, XV w.

Banknoty z kolekcji Lucow, monety starej polski i Rosja

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 14-05-2015 21:43:45
114577
Opis: Śląsk - Księstwo Legnicko-Brzeskie - Elżbieta Brandenburska 1436-1442 ?, halerz brakteatowy, XV w., Litera T
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro
Literatura: Fbg 487, Kop. 8748, BRP Gromnik 2

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 312

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  220 zł
4)  165 zł
5)  160 zł
6)  155 zł
7)  145 zł
8)  115 zł