Śląsk, brakteat, XV w.
Banknoty z kolekcji Lucow, monety starej polski i Rosja
Śląsk, brakteat, XV w.
Cena wylicytowana: 185 zł
114559
Opis: |
Śląsk - Księstwo Opolskie - Bolesław IV 1400-1437 lub Jan II i Mikołaj I 1437-1439 lub Mikołaj I 1439-1476, brakteat, XV w., Opole, Orzeł na wprost z głową w lewo |
Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro |
Fbg 483, Kop. 8679, BRP GŚl 31-36 |
Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 235
1) 185 zł
2) 180 zł
3) 135 zł
4) 125 zł
5) 120 zł
6) 80 zł
min |