Polska, kwartnik ruski

Banknoty z kolekcji Lucow, monety starej polski i Rosja
Polska, kwartnik ruski

Polska, kwartnik ruski

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 14-05-2015 21:32:55
114631
Opis: Polska - Kazimierz III Wielki 1333-1370, kwartnik ruski, Aw: Ukoronowana litera K w rozecie, wokoło napis, Rw: Lew kroczący w lewo, wokoło napis
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: niedobity, patyna, rzadki
Literatura: Kop. 3047 (R5)

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 258

1)  360 zł