Polska, 20 złotych, 01.07.1948
Zakończenie: 14-05-2015 21:25:25
87388
Opis: | Polska - Polska powojenna 1944-1952, 20 złotych, 01.07.1948, seria KE, numeracja 0536163, nadruk WZÓR tylko na awersie |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | banknot po delikatnej konserwacji - ślad po zgięciu z lewej strony górnego marginesu, ale pięknie zachowane |
Literatura: | Lucow 1266 (R4) , Miłczak 137Wl |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 122