Polska, 10 złotych polskich, 08.06.1794
Banknoty z kolekcji Lucow, monety starej polski i Rosja
Cena wylicytowana: 410 zł
87385
Opis: |
Polska - Insurekcja Kościuszkowska 1794, 10 złotych polskich, 08.06.1794, seria C, numeracja 8347 |
Stan zachowania: |
V, Very Good |
Dodatkowe informacje: |
po konserwacji |
Lucow 19 (R2), Miłczak A2 |
Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 161
1) 410 zł
2) 400 zł
3) 370 zł
min |