Niemcy, Order Wojskowy Zasługi (Merenti 1866) - Krzyż IV Klasy z Mieczami, 1905-1918

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 23-04-2015 21:48:45
114189
Opis: Niemcy - Bawaria, Order Wojskowy Zasługi (Merenti 1866) - Krzyż IV Klasy z Mieczami, 1905-1918, odznaczenie w kształcie krzyża maltańskiego pokrytego niebieską emalią, w centrum biało i niebiesko emaliowany medalion ze złotym inicjałem króla Ludwika II i napisem MERENTI, na stronie odwrotnej identyczny medalion z Lwem bawarskim i datą 1866
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro na kółeczku do mocowania wstążki punca 900, 25.02 g, 50 x 41 mm, nakładki złote, lekko uszkodzona emalia, wstążka biała z niebieskimi i czarnymi paskami

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 4158

1)  680 zł
2)  660 zł
3)  600 zł