Rosja, rubel, 1913 BC

Rosja, rubel, 1913 BC

Rosja, rubel, 1913 BC

Cena wylicytowana: 480 zł
Aukcja zakończyła się 23-04-2015 21:33:20
87033
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, rubel, 1913 BC, Petersburg, 300 - lat Dynastii Romanowych
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: lekko przetarte, patyna, wybite głębokim stemplem
Literatura: Bitkin 336, Kazakov 454

Cena końcowa: 480 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 1612

1)  480 zł
2)  470 zł
3)  410 zł
4)  370 zł
5)  270 zł
6)  260 zł