Austro-Węgry, brązowy medal Za Dzielność (Tapferkeit)

Cena wylicytowana: 26 zł
Aukcja zakończyła się 23-04-2015 21:48:20
87088
Opis: Austro-Węgry - Franciszek Józef I 1848-1916, brązowy medal Za Dzielność (Tapferkeit), na stronie głównej popiersie Franciszka Józefa i napis, na stronie odwrotnej w wieńcu z gałązek laurowych sztandary i napis DER TAPFERKEIT
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 31 mm, brak wstążki, patyna

Cena końcowa: 26 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 1204

1)  26 zł
2)  24 zł