Polska, gulden (2/3 talara), 1727

Rozpoczęcie: 13-04-2015 18:00
Zakończenie: 23-04-2015 21:02:05

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 23-04-2015 21:02:05
112814
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 17.07 g, patyna, moneta wybita z okazji śmierci krolowej Krystyny Eberhardyny
Literatura: Dav. 828, Merseb. 1659, Kahnt 317, Schön 114, Kohl 453

Cena wywoławcza: 1 950 zł
Cena szacunkowa: 3 250 zł
Ilość odsłon: 507