Polska, grosz litewski, 1535

Złote monety polskie, Stara Polska, monety międzywojenne i próby niklowe
Polska, grosz litewski, 1535

Polska, grosz litewski, 1535

Cena wylicytowana: 780 zł
Aukcja zakończyła się 09-04-2015 20:46:15
86744
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548, grosz litewski, 1535, Wilno, odmiana bez litery pod Pogonią
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki
Literatura: Ivanauskas 2S12-3, T. 7

Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 1511

1)  780 zł
2)  760 zł
3)  600 zł
4)  520 zł