Polska, 5 złotych klipa - KOPIA, 1988

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 05-03-2015 22:02:05
113176
Opis: Polska - kopie monet, 5 złotych klipa - KOPIA, 1988, Warszawa, Kopia klipy z Jozefem Piłsudskim wybita z okazji 70.Rocznicy Odzyskania Niepodległości
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 40.54 g, patyna, piękne
Literatura: Parchim. K.2.a

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 772

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  140 zł
4)  120 zł