Śląsk, halerz, XV w.

Śląsk, halerz, XV w.

Śląsk, halerz, XV w.

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 05-03-2015 21:48:20
112954
Opis: Śląsk - Księstwo Oleśnickie, halerz, XV w., Wołów, Głowa wołu na wprost w trójlistnej rozecie, Rw: Orzeł piastowski na wprost z głową w lewo w tarczy
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro
Literatura: Fbg 308, BRP Górnośl. s. 197, Fbg 1887 673

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 850

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  490 zł
4)  410 zł