Śląsk, halerz, XV w.

Śląsk, halerz, XV w.

Śląsk, halerz, XV w.

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 05-03-2015 21:46:40
112946
Opis: Śląsk - Księstwo Legnicko-Brzeskie - Ludwik II Brzeski 1413-1436 lub Elżbieta Brandenburska 1436-1449, halerz, XV w., Legnica, Aw: Popiersie św. Piotra w prawo z kluczem w dłoni, Rw: Orzeł piastowski z głową w lewo
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro
Literatura: Fbg 177, Silesia Numis. s. 65n, Fbg 1887 588

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 481

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  55 zł
4)  42 zł