Śląsk, halerz, XV w.

Śląsk, halerz, XV w.

Śląsk, halerz, XV w.

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 05-03-2015 21:45:50
112952
Opis: Śląsk - Księstwo Krośnieńskie - Wacław I (1417/18- 1430/1), lub ks. głogowskie, Władysław II (1442-60), halerz, XV w., Krosno, Aw: Litera W, Rw: Orzeł heraldyczny z głową w lewo
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro
Literatura: Fbg 111, Wroc.Zap.Num.17 s.22-23, Fbg 1887 556

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 448

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  210 zł
4)  105 zł
5)  100 zł