Samanidzi, dirhem

Samanidzi, dirhem

Samanidzi, dirhem

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 05-03-2015 21:44:35
113212
Opis: Samanidzi - Isma’il ibn Ahmad 279-295 AH (AD 892-907), dirhem, Al Shash (Taszkient)
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.93 g, patyna
Literatura: Mitchiner Islam 663-665

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 1206

1)  125 zł
2)  120 zł