Francja, zestaw asygnat porewolucyjnych: 15 soli (23.05.1793) i 10 liwrów (24.10.1792)

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 05-03-2015 21:39:35
113158
Opis: Francja - Domaines Nationaux, zestaw asygnat porewolucyjnych: 15 soli (23.05.1793) i 10 liwrów (24.10.1792)
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: razem 2 sztuki, pięknie zachowane
Literatura: Pick A66, A69

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 254

1)  65 zł
2)  60 zł