Zakończenie: 26-02-2015 20:30 ÷ 22:33
Polska, medal na pamiątke 100-lecia bitwy pod Racławicami, 1894
112813
Aw: Przysięga na Rynku Krakowskim, wokół napis 1794 24.MA... | II |
230 zł szac. 350 zł 626 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal 1894, medal z uszkiem, niesygnowany, Aw: Postacie wieśniaków w stroj..
112812
medal 1894, medal z uszkiem, niesygnowany, Aw: Postacie w... | II |
— start 180 zł 456 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Rosja, 5 kopiejek, 1787/EM
111811
| III+ |
75 zł szac. 125 zł 450 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Rosja, 5 kopiejek, 1771/EM
111810
| III |
110 zł szac. 125 zł 220 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Rosja, 5 kopiejek, 1769/EM
111809
| III |
75 zł szac. 125 zł 245 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Rosja, 5 kopiejek, 1771/EM
111808
| III |
75 zł szac. 125 zł 414 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Rosja, 5 kopiejek, 1760
111807
| III |
80 zł szac. 125 zł 498 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, 1 marka, 1927 A
108587
| IV |
500 zł szac. 500 zł 461 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Austria, talar, 1839 A
112082
| III |
180 zł szac. 300 zł 287 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Śląsk, 6 krajcarów, 1678 SHS
112932
| I-/II+ |
400 zł szac. 600 zł 540 wyświetleń |
3 | zakończona |