Aukcja online

pokaż wszystko
Rzym Kolonialny, Średniowiecze, Halerze Śląskie, Stara Polska, monety zagraniczne
Rozpoczęcie: 16-02-2015 18:15
Zakończenie: 26-02-2015 20:30 ÷ 22:33
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, medal na pamiątke 100-lecia bitwy pod Racławicami, 1894
Polska, medal na pamiątke 100-lecia bitwy pod Racławicami, 1894
112813
Aw: Przysięga na Rynku Krakowskim, wokół napis 1794 24.MA...
II

230 zł

szac. 350 zł

626 wyświetleń

2 zakończona
Polska, medal 1894, medal z uszkiem, niesygnowany, Aw: Postacie wieśniaków w stroj..
Polska, medal 1894, medal z uszkiem, niesygnowany, Aw: Postacie wieśniaków w stroj..
112812
medal 1894, medal z uszkiem, niesygnowany, Aw: Postacie w...
II

start 180 zł

456 wyświetleń

0 zakończona
Rosja, 5 kopiejek, 1787/EM
Rosja, 5 kopiejek, 1787/EM
111811
III+

75 zł

szac. 125 zł

450 wyświetleń

1 zakończona
Rosja, 5 kopiejek, 1771/EM
Rosja, 5 kopiejek, 1771/EM
111810
III

110 zł

szac. 125 zł

220 wyświetleń

3 zakończona
Rosja, 5 kopiejek, 1769/EM
Rosja, 5 kopiejek, 1769/EM
111809
III

75 zł

szac. 125 zł

245 wyświetleń

1 zakończona
Rosja, 5 kopiejek, 1771/EM
Rosja, 5 kopiejek, 1771/EM
111808
III

75 zł

szac. 125 zł

414 wyświetleń

1 zakończona
Rosja, 5 kopiejek, 1760
Rosja, 5 kopiejek, 1760
111807
III

80 zł

szac. 125 zł

498 wyświetleń

2 zakończona
Niemcy, 1 marka, 1927 A
Niemcy, 1 marka, 1927 A
108587
IV

500 zł

szac. 500 zł

461 wyświetleń

3 zakończona
Austria, talar, 1839 A
Austria, talar, 1839 A
112082
III

180 zł

szac. 300 zł

287 wyświetleń

1 zakończona
Śląsk, 6 krajcarów, 1678 SHS
Śląsk, 6 krajcarów, 1678 SHS
112932
I-/II+

400 zł

szac. 600 zł

540 wyświetleń

3 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 5%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.