Polska, medal 1894, medal z uszkiem, niesygnowany, Aw: Postacie wieśniaków w stroj..

Rozpoczęcie: 16-02-2015 18:15
Zakończenie: 26-02-2015 22:33:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 26-02-2015 22:33:20
112812
Opis: Polska - XIX wiek, medal 1894, medal z uszkiem, niesygnowany, Aw: Postacie wieśniaków w strojach ludowych wokół nich narzędzia i napis polski w otoku: POWSZECHNA WYSTAWA KRAJOWA WE LWOWIE 1894, Rw: Pawilon wystawowy, napis u góry POD PROTEKTORATEM NAJMIŁOŚCIWSZEGO u dołu CESARZA I KRÓLA FRANCISZKA JÓZEFA I
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz złocony, 33 mm

Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 457