Niemcy, żeton (Rechenpfennige), ok. 1825-1827

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 29-01-2015 22:15:50
110671
Opis: Niemcy - Norymberga, żeton (Rechenpfennige), ok. 1825-1827, autorstwa Jana Jakuba Lauera (1806-1852) z serii europejskich monarchów, poświęcony Mikołajowi I i św. Jerzemu jako patronowi Rosji, Aw: Popiesie cara w prawo, NICOLAUS KAI VON RUSSLAND, Rw: Św. Jerzy na koniu w prawo przebijający włócznią smoka, RITTER S GEORG, w odcinku JETON
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.10 g, 24 mm, patyna

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 875

1)  120 zł