Polska, tymf (złotówka), 1663 AT

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 29-01-2015 21:30:50
111919
Opis: Polska - Jan II Kazimierz 1649-1668, tymf (złotówka), 1663 AT, Bydgoszcz
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1094

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  200 zł
4)  160 zł
5)  140 zł
6)  100 zł
7)  90 zł
8)  75 zł
9)  70 zł
10)  60 zł