Polska, Józef Piłsudski, 1931

Polska, Józef Piłsudski, 1931

Polska, Józef Piłsudski, 1931

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 29-01-2015 22:15:00
111498
Opis: Polska - plakiety Mennicy Państwowej, Józef Piłsudski, 1931, Warszawa, plakieta sygnowana J. AVMILLER, na stronie głównej znak Mennicy Państwowej
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz 60 x 60 mm, podstawka, ślady korozji
Literatura: Strzałkowski Plakiety 5

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 286

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  165 zł