Polska, odznaka pamiątkowa 4 Pułku Artylerii Ciężkiej Łódź

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 29-01-2015 22:14:35
86067
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, odznaka pamiątkowa 4 Pułku Artylerii Ciężkiej Łódź, jednoczęściowa wersja żołnierska, nakrętka sygnowana Zakłady Przemysłowe Br. Grabski, Łódź, Kpt. Pogonowskiego 61
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal 43.5 x 43.5 mm
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 279

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 1761

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  360 zł