Polska, odznaka pamiątkowa 4 Pułku Artylerii Ciężkiej Łódź
Zakończenie: 29-01-2015 22:14:35
86067
Opis: | Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, odznaka pamiątkowa 4 Pułku Artylerii Ciężkiej Łódź, jednoczęściowa wersja żołnierska, nakrętka sygnowana Zakłady Przemysłowe Br. Grabski, Łódź, Kpt. Pogonowskiego 61 |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | biały metal 43.5 x 43.5 mm |
Literatura: | Sawicki/Wielechowski s. 279 |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 1931