Polska, 1/12 talara (dwugrosz), 1710 EPH

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 29-01-2015 21:32:30
111895
Opis: Polska - August II Mocny 1697-1733, 1/12 talara (dwugrosz), 1710 EPH, Lipsk, "szczupak" pod wieńcem skierowany w prawo
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowo ciemna patyna
Literatura: Kahnt 183.a

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 352

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  95 zł
4)  85 zł