Polska, trojak, 1594

Polska, trojak, 1594

Polska, trojak, 1594

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 29-01-2015 21:15:50
111850
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1594, Wschowa, na awersie znak menniczy na końcu napisu otokowego
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: lekko niedobity, kolorowa patyna
Literatura: Iger W.94.1.b

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 140

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  150 zł
4)  150 zł
5)  105 zł
6)  100 zł
7)  90 zł
8)  80 zł