Polska, trojak, 1597

Polska, trojak, 1597

Polska, trojak, 1597

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 29-01-2015 21:12:55
111855
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1597, Poznań, na rewersie znak menniczy Jana Ditmara rozdziela skróconą datę 9-7
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna
Literatura: Iger P.97.7.a (R)

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 203

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  150 zł
4)  120 zł
5)  120 zł
6)  100 zł
7)  90 zł
8)  75 zł