Rosja, rubel, 1729

Rosja, rubel, 1729

Rosja, rubel, 1729

Cena wylicytowana: 2 000 zł
Aukcja zakończyła się 11-12-2014 22:16:30
110575
Opis: Rosja - Piotr II 1727-1730, rubel, 1729, Kadaszewski Monetnyj Dwor, Aw: Popiersie cara w zbroi w prawo, na rękawie 6 spinek popiersie typu "fox face" i napis, Rw: Poczwórny monogram w kształcie krzyża
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 123, Diakov 22

Cena końcowa: 2 000 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 419

1)  2 000 zł
2)  1 950 zł
3)  1 800 zł