Polska, talar, 1763

Rozpoczęcie: 01-12-2014 18:00
Zakończenie: 11-12-2014 22:05:30
Polska, talar, 1763

Polska, talar, 1763

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 11-12-2014 22:05:30
110615
Opis: Polska - August III 1733-1763, talar, 1763, Drezno, Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.70 g, patyna
Literatura: Kahnt 541 b -bez sygnatury pod popiersiem króla, Schnee 1047, Dav. 2676,

Cena wywoławcza: 1 450 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 229