Polska, grosz, 1607

Polska, grosz, 1607

Polska, grosz, 1607

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 11-12-2014 22:04:00
110726
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, grosz, 1607, Kraków, popiersie w obwódce, ma rewersie herb Lewart
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 328

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  150 zł
4)  110 zł
5)  85 zł