Księstwo Kurlandii, dukat, 1780

Rozpoczęcie: 01-12-2014 18:00
Zakończenie: 11-12-2014 22:01:30

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 11-12-2014 22:01:30
110616
Opis: Księstwo Kurlandii - Piotr Biron 1769-1795, dukat, 1780, Mitawa, Aw: Głowa księcia w prawo i napis wokoło, Rw: Dwie tarcze herbowe i napis wokoło
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: złoto 3.46 g, ślad po zawieszce, gięty, stara patyna
Literatura: H-Cz. 3409 (R3), Gerbaszewski 7.2.1.1

Cena wywoławcza: 6 000 zł
Cena szacunkowa: 7 500 zł
Ilość odsłon: 365