Polska, 100 złotych, 1944

Polska, 100 złotych, 1944

Polska, 100 złotych, 1944

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 11-12-2014 20:42:30
97330
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 100 złotych, 1944, w klauzuli OBOWIĄZKOWE, seria Aw, numeracja 815926
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: parokrotnie złamane, małe naderwania na głównym złamaniu, po fachowej konserwacji
Literatura: Lucow 1136b (R4), Miłczak'05 118b, Miłczak'12 118c

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 34 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 198

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  55 zł
4)  42 zł
5)  40 zł
6)  34 zł