Austria, talar, 1704

Rozpoczęcie: 06-10-2014 18:00
Zakończenie: 16-10-2014 22:12:00
Austria, talar, 1704

Austria, talar, 1704

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 16-10-2014 22:12:00
109163
Opis: Austria - Leopold I 1657-1705, talar, 1704, Hall, przebitka daty z 1703 roku
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładny, patyna, moneta w pudełku firmy NGC z oceną AU 58
Literatura: Dav. 1003, Her. 652, Voglh. 221/VII, M.-T. 760

Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 368